Historie Erotyczne

Weekendowa sex przygoda

Chciałabym opowiedzieć wam co wydarzyło się na pewnym weekendowym wypadzie z przyjaciółkami. Jednocześnie chciałabym, aby ta historia w pewnym sensie motywacją do działania oraz do tego, abyśmy przestały się ograniczać. My kobiety za dużo myślimy, za dużo się zastanawiamy, a rzadko mamy okazję się przekonać jakie to świetne uczucie, zrobić coś pod wpływem impulsu. Ja właśnie podczas tego weekendu poczułam się wolna, niezależna i szczęśliwa. I to wszystko za sprawą jednego faceta…


Ta jedna noc

To zdarzyło się raz. Nie wiem co mi się stało, nie wiem co się działo w mojej głowie, ale poszłam tam. Szłam w deszczu, aż cała przemoczona stanęłam przed drzwiami jego domu. Otworzył mi ubrany w białą koszulę, tę samą, którą miał na sobie gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, trzy lata wstecz. Miał ją też wtedy, gdy zostaliśmy zmuszeni przez życie do zaniechania tej znajomości. Zmuszeni do zaprzeczenia naszej miłości. Ja jednak miałam dość przestrzegania warunków dyktowanych mi przez życie. Choć na chwilę… 


Zabawy z kurtyzaną - Prawdziwe historie erotyczne

Chciałbym poruszyć pewien temat tabu, a mianowicie korzystanie  usług Pań lekkich obyczajów. Wiele osób od razu krzywi twarz, wielu zaklina się, że nigdy by tego nie zrobili, ale tak logicznie myśląc, to jednak wielu facetów się na to pisze, skoro ten biznes tak dobrze prosperuje. Znalazłem tę stronę kiedyś przez przypadek i gdy zauważyłem zakładkę “erotyczne” przeszło mi przez myśl, że podzielę się tutaj moimi doświadczeniami z tymi Paniami. 


Casanova - opowiadania o seksie 18

Nazywam się Mateusz i postanowiłem opisać tu część mojego życia, aby uświadomić wam, kobietom, że wcale nie jesteście takie idealne. Że nie tylko faceci to świnie. A przy okazji dowiecie się jaki ze mnie facet idealny. Do łóżka. Tak, to brzmi jak przechwałki, ale kto mi zabroni? 


Zboczone opowiadania - Edukacja seksualna

Chodzę do liceum w moim mieście. Opowiem wam historię, która miała miejsce dokładnie tam i to nie będzie grzeczna historia. A ja w sumie nie jestem grzeczną dziewczynką, więc tak jakby wszystko się zgadza. 


Księżycowa noc

Jestem typową romantyczką, ale niestety mój chłopak już nie. Tak więc na romantyczne kolacje czy serenady pod oknem nie mam co liczyć, ale ostatnio bardzo mnie zaskoczył. Zaproponował, żebyśmy pooglądali koniunkcję Księżyca z Marsem. Bardzo chętnie wykorzystałam fakt, że chociaż raz miał jakąś romantyczną myśl. Jeszcze nie domyślałam się, że jest tam ukryty podtekst, czy jakby to ująć inaczej; haczyk. 


Noc przedślubna

Tak, dobrze czytacie. Opowiem wam o mojej nocy przedślubnej. Nie, nie pomyliłam się. Mam ochotę podzielić się z wami relacją z mojej nocy przedślubnej, bo była na miarę nocy poślubnej, gdzie tej drugiej praktycznie nie było, ale o tym na końcu.


Seksowny wypad

Przeżyłam ostatnio niesamowitą rzecz i bardzo chętnie podzielę się tą historią. Wszystko miało miejsce w Australii, w przepięknej scenerii z udziałem świetnego faceta. Ale wszystko od początku.


Erotyczna majówka

Za nami majówkowe szaleństwo. Każdy będzie miał swoje wspomnienia z tego długiego weekendu, ale ja bardzo chętnie podzielę się swoimi. Będzie to historia pełna szczęścia i miłości przeplatana namiętnością. 


Zakazana miłość, zakazany seks

Miłość nie wybiera, prawda? Każdy pewnie miał sytuację, że kogoś kochał, ale nie mógł z tą osobą być. Są różne sytuacje i różne powody, ale ja mam niechlubny zaszczyt znalezienia się chyba w najgorszej takiej możliwej sytuacji. Zapewne będzie potępiona przez wielu, ale opiszę ją tu, aby coś udowodnić.