Historie Erotyczne

Zabawy z kurtyzaną - Prawdziwe historie erotyczne

Chciałbym poruszyć pewien temat tabu, a mianowicie korzystanie  usług Pań lekkich obyczajów. Wiele osób od razu krzywi twarz, wielu zaklina się, że nigdy by tego nie zrobili, ale tak logicznie myśląc, to jednak wielu facetów się na to pisze, skoro ten biznes tak dobrze prosperuje. Znalazłem tę stronę kiedyś przez przypadek i gdy zauważyłem zakładkę “erotyczne” przeszło mi przez myśl, że podzielę się tutaj moimi doświadczeniami z tymi Paniami. 


Casanova - opowiadania o seksie 18

Nazywam się Mateusz i postanowiłem opisać tu część mojego życia, aby uświadomić wam, kobietom, że wcale nie jesteście takie idealne. Że nie tylko faceci to świnie. A przy okazji dowiecie się jaki ze mnie facet idealny. Do łóżka. Tak, to brzmi jak przechwałki, ale kto mi zabroni? 


Zboczone opowiadania - Edukacja seksualna

Chodzę do liceum w moim mieście. Opowiem wam historię, która miała miejsce dokładnie tam i to nie będzie grzeczna historia. A ja w sumie nie jestem grzeczną dziewczynką, więc tak jakby wszystko się zgadza. 


Księżycowa noc

Jestem typową romantyczką, ale niestety mój chłopak już nie. Tak więc na romantyczne kolacje czy serenady pod oknem nie mam co liczyć, ale ostatnio bardzo mnie zaskoczył. Zaproponował, żebyśmy pooglądali koniunkcję Księżyca z Marsem. Bardzo chętnie wykorzystałam fakt, że chociaż raz miał jakąś romantyczną myśl. Jeszcze nie domyślałam się, że jest tam ukryty podtekst, czy jakby to ująć inaczej; haczyk. 


Noc przedślubna

Tak, dobrze czytacie. Opowiem wam o mojej nocy przedślubnej. Nie, nie pomyliłam się. Mam ochotę podzielić się z wami relacją z mojej nocy przedślubnej, bo była na miarę nocy poślubnej, gdzie tej drugiej praktycznie nie było, ale o tym na końcu.