Historie miłosne

Prawdziwa miłość

Po czym poznać prawdziwą miłość? Nie po serduszkach czy statusach na Facebooku i mizdrzeniu się do siebie przez całą dobę. Nie po ilości wypowiedzianych miłych słów. Prawdziwą miłość można poznać po tym, co się dzieje z naszym  związkiem z upływem czasu i jak znosi różne przeszkody rzucane mu przez los. Ja przekonałam się, że mój związek jest silny i już chyba mogę wypowiedzieć się na temat prawdziwej miłości.


Pierwsza miłość

Pierwsza miłość to najprawdopodobniej najważniejsza chwila w okresie dojrzewania młodego człowieka. Jest to tak silne uczucie, że pamięta się te chwile do końca życia. Czasami owa pierwsza miłość jest zarówno naszą ostatnią, lecz zdarza się, że jest tylko wprowadzeniem w dalsze życie i uczuciowe przygody. Jednak pierwsza miłość nigdy nie umiera i czasami daje o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach. Tak jak to było w moim przypadku.


Randka w ciemno

Nigdy nie miałam szczęścia do facetów. Każdy, prędzej czy później, okazywał się złamasem, żeby nie użyć tutaj niecenzuralnych słów. Próbowałam też na portalach randkowych, ale zrezygnowałam, gdy dotarło do mnie, że ¾ osobników to jedynie nabuzowani testosteronem pozerzy i “zdobywcy”. Wszystko w moim życiu odmieniło się dopiero po głupim pomyśle mojej przyjaciółki. Może wcale nie był taki głupi ten pomysł…


Zdradzam męża

Tytuł mówi wszystko i niezależnie od tego jak starałabym się usprawiedliwiać, to każdy mnie zaszufladkuje wiadomo jak. Jednak czuję potrzebę opowiedzenia o tym. Nie szukam zrozumienia, bo zdaję sobie sprawę z tego, że go raczej nie znajdę… Po prostu to z siebie wyrzucę…


Kocham księdza

Uczęszczam do ostatniej klasy liceum. Moje życie nigdy nie należało do najciekawszych. Nigdy też nie byłam jakąś popularną osobą. Miałam tam swoją grupkę znajomych, ale w szkole się raczej nie udzielałam; nie lubiłam się rzucać  w oczy. Emocje tłamsiłam przeważnie w sobie, ale zdarzało mi się wybuchać.