Historie miłosne

Zakochałam się w księdzu

Na początku mojej historii, proszę o bezwzględna anonimowość. W tym artykule przedstawię się jako WZ. Mój ukochany to ksiądz ZW. Przybył do parafii w której mieszkam 2 lata. I tak się zaczęło, jak piorun, który uderzył w moje serce. 


Prawdziwa miłość

Po czym poznać prawdziwą miłość? Nie po serduszkach czy statusach na Facebooku i mizdrzeniu się do siebie przez całą dobę. Nie po ilości wypowiedzianych miłych słów. Prawdziwą miłość można poznać po tym, co się dzieje z naszym  związkiem z upływem czasu i jak znosi różne przeszkody rzucane mu przez los. Ja przekonałam się, że mój związek jest silny i już chyba mogę wypowiedzieć się na temat prawdziwej miłości.


Pierwsza miłość

Pierwsza miłość to najprawdopodobniej najważniejsza chwila w okresie dojrzewania młodego człowieka. Jest to tak silne uczucie, że pamięta się te chwile do końca życia. Czasami owa pierwsza miłość jest zarówno naszą ostatnią, lecz zdarza się, że jest tylko wprowadzeniem w dalsze życie i uczuciowe przygody. Jednak pierwsza miłość nigdy nie umiera i czasami daje o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach. Tak jak to było w moim przypadku.


Randka w ciemno

Nigdy nie miałam szczęścia do facetów. Każdy, prędzej czy później, okazywał się złamasem, żeby nie użyć tutaj niecenzuralnych słów. Próbowałam też na portalach randkowych, ale zrezygnowałam, gdy dotarło do mnie, że ¾ osobników to jedynie nabuzowani testosteronem pozerzy i “zdobywcy”. Wszystko w moim życiu odmieniło się dopiero po głupim pomyśle mojej przyjaciółki. Może wcale nie był taki głupi ten pomysł…


Zdradzam męża

Tytuł mówi wszystko i niezależnie od tego jak starałabym się usprawiedliwiać, to każdy mnie zaszufladkuje wiadomo jak. Jednak czuję potrzebę opowiedzenia o tym. Nie szukam zrozumienia, bo zdaję sobie sprawę z tego, że go raczej nie znajdę… Po prostu to z siebie wyrzucę…


Kocham księdza

Uczęszczam do ostatniej klasy liceum. Moje życie nigdy nie należało do najciekawszych. Nigdy też nie byłam jakąś popularną osobą. Miałam tam swoją grupkę znajomych, ale w szkole się raczej nie udzielałam; nie lubiłam się rzucać  w oczy. Emocje tłamsiłam przeważnie w sobie, ale zdarzało mi się wybuchać. 


Serce w rozterce - historie miłosne

Najbardziej skomplikowany ludzki organ? Bez wahania odpowiedziałabym, że serce. Nie do pojęcia są jego wybory i upartość. Dlaczego ono nie chce słuchać się rozumu? No tak, przecież te dwa organy prowadzą odwieczną wojnę ze sobą… A jakie są ofiary wojny? Główną ofiarą jest nasza psychika… A moja niestety z tytanu nie jest i boję się, że kiedyś pęknie. 


Status społeczny, a prawdziwa miłość

Pochodzę z dosyć zamożnej rodziny, gdzie ojciec jest stomatologiem, a mama adwokatem. Dodam, że jestem jedynaczką, której wpajano, że wysoki status społeczny jest moim celem. Dlatego nie mogło być inaczej i ukończyłam studia medyczne, zostałam kardiologiem. 


Kocham moją przyjaciółkę

Na wstępie dodam, że jestem biseksualna. Cała historia zaczęła się kilka lat temu w liceum. Do mojej klasy doszła nowa koleżanka. Nie, nie od razu się w niej zakochałam. W tym czasie miałam jeszcze chłopaka i z Moniką zaczęłam się po prostu kumplować. 


Trudne życie z zazdrośnikiem

Cała moja historia zaczyna się trzy lata temu na urodzinach mojej przyjaciółki. Jej chłopak przyprowadził swoich kumpli i właśnie jednym z nich był Michał. Przypadliśmy sobie do gustu i tak zaczęła się nasza przygoda.