Tata i jego młoda żona

Tata i jego młoda żona

Właściwie to większych przykrości najadł się mój tata niż ja ale przejdę do rzeczy. Kiedy mama umarła tata się załamał. Zmarła tak szybko, nigdy nie chorowała. Idąc do sklepu dostała zawału i zmarła po kilku chwilach. To był jak grom z jasnego nieba, mieliśmy jechać w tym samym miesiącu kiedy zmarła na wakacje. (Było lato) 

Mimo wszytko pojechaliśmy, chcieliśmy trochę odpocząć. Kiedy dotarliśmy do Gdańska była naprawdę fajnie. Od razu poszłam nad morze a tata został w pokoju hotelowym. Chciał trochę odpocząć po podróży. Na drugi dzień oboje rano zeszliśmy na śniadanie. Wszystko było pięknie do czasu. Na dole stała bardzo ładna, zadbana kobieta około 30-35 lat. Mój tata miał 50 lat i też niczego mu nie brakowało. Gdy poszłam do innego stolika po kilka smakołyków (był stół Szwecki) mój tata zaczął flirtować z tą babą. Nie mogłam uwierzyć jak on mógł mama umarła kilka tygodni temu a on już z jaką babą. Podeszłam o ojca i zaczęłam go opieprzać."Co ty wyprawiasz ? Mama umarła niedawno a Ty już szukasz sobie następnej? Jak możesz? "Babeczka się trochę zniesmaczyła i odeszła od mojego ojca. Nie odzywałam się do niego przez cały dzień. Wieczorem każde z nas poszło do swojego pokoju. 

Następnego dnia mój gniew mi przeszedł. Ojciec przeprosił za swoje zachowanie. Wakacje spędziliśmy dobrze. Najgorsze zaczęło się dopiero po przyjeździe. Po paru tygodniach ojciec oznajmił mi, że spotyka się z pewną kobietą. Ja znowu wpadłam w szał. Zaczęłam wrzeszczeć. Nie mogłam tego zrozumieć, że ojcu nawet nie jest przykro, że nie płacze po mamie tylko sobie jakąś babe nową znalazł. Nie chciałam z nim gadać, patrzeć, byłam taka zła na niego, na świat, na wszystko. Ojciec powiedział mi, że z mamą od bardzo dawna nie byli ze sobą blisko, że bardziej byli ze sobą z przywiązania, niż z miłości, że on i mama od dawna się już nie kochali. 

Czytaj też: Trudne życie z zazdrośnikiem

Gdy to usłyszałam byłam w takim szoku, że aż zemdlałam. Odsknełam Cały dzień przeryczłam. Gdy w końcu dotarało do mnie to, że ojciec ma nową i  pogodziłam się z tym faktem. Tata chciał mi przedstawić swoją nową kobietę byłam ciekawa kto to jest.  Gdy weszła do domu myślałam, że padnę. Okazało się, że ta jego dziewczyna to 25 letnia dziewczyna i w dodatku moja koleżanka z byłej klasy. Zatkało mnie. Ojciec nie wiedział o co chodzi bo przecież chciałam ją poznać. Myślałam, że to będzie kobieta podobna wieko do ojca. Zeczełam go wyzywać co ty sobie wyobrażasz kogo mi tu przyprowadziłeś. Moją koleżankę z klasy ? Ojciec był zaskoczony nie wiedział, że się znamy. Zaczęłam ją wyzywać, że co sobie wyobraża, żeby się od mojego taty odwaliła i kazałam się wynosić. Ojca też opieprzyłam i impreza się skończyła. 

Kłopoty to się dopiero zaczęły. Mój ojciec postanowił, że nie zrezygnuje z Anety i się z nią będzie spotykał. Ja odparłam, że po moim trupie. Przychodziła do niego codziennie, dosłownie z dzióbków sobie wyjadali. Ja wiedziałam, że ona nie kocha mojego ojca tylko na kasę poleciała. Ojciec miał swoją firmę, dobrze nam się powiedziło. Ja wiedziałam, co knuje bo znałam ją już dobrze. Zawsze była pazerna na pieniądze, tylko szukała okazji aby kogoś wykorzystać. Nie mogłam pozwolić, aby mój tata stracił dobytek całego życia dla niej. Zaczęła się wojna. Tłumaczenia ojcu, że ona tylko chce kasy nic nie dały. Najgorsze było dopiero przed nami. Ojciec bez mojej wiedzy wziął z nią ślub cywilny. To ta dziw.... go przekabaciła. Gdy się dowiedziałam wpadłam w szał, z wściekłości rozbiłam lustro. Ona wydawała pieniądze ojca na swoje zachcianki. Ja nigdy a mama nie dostawałyśmy takich pieniędzy jakie on jej dawał. 

Czytaj też: Zdradzony

Niestety po kilku miesiącach ojciec oznajmił mi, że Aneta jest w ciąży ! Nie mogłam się pogodzić z tym wszystkim i trafiłam na kilka dni do szpitala z wycieczenia. Ja już nie byłam przeciwna tamu, że ojciec się z kimś spotyka ani, że to jest aż tak młoda osoba. Chodziła tylko o nią, wiedziałam jaka jest, jaki ma podły charakter. Tata nawet intercyzy nie podpisał, tak jej bezgranicznie ufał.  Kiedy jej wydatki spowodowały to że w firmie zaczęły się problemy ojciec kazał jej przystopować. Ona wpadał w szał. Powiedziała, że tak być nie może, że ona zajmuje się domem i nic jej się nie należy. Domem zajmowałam się ja. Jej nigdy nie było albo leżała bo ma zagrożoną ciążę. Wiedziałam, że pod tymi wyjściami kryło się jakieś drugie dno. Postanowiłam ją śledzić. Byłam w szoku to co zobaczyłam. Ona regularnie zdradzała tatę z jakiś fagasem. Nagrałam ich na telefon. Gdy pokazałam mu to co nagrałam ojciec odrazy na mnie naskoczył, wyzywał dlaczego ją śledzę. Gdy obejrzał film załamał się. Na filmie było nagrane jak Aneta całuje, maca się na ławce z jakiś kolesiem. 

Tata złożył pozew o rozwód  i testy DNA. Byłam dumna, że w końcu się opamiętał. W sądzie okazało się, że dziecko nie jest jego tylko tego kolesia. Ona w ataku złości powiedziała, że była z tatą tylko dla pieniędzy. Sprawa skończyła się tak, że wina leżała po jej stronie i nic nie dostała z ojca majątku. Odetchnęłam z ulgą. Ojciec teraz stał się bardziej rozważniejszy przy wyborze swoich partnerek. Teraz narazie jest sam ale może kiedyś....

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim! Udostępnij na Facebooku i Google+