Historie Życiowe

Mam romans z żonatym mężczyzną

Nigdy nie mów nigdy. Ja kiedyś brzydziłam się kobietami, które spotykały się z żonatymi mężczyznami, gardziłam nimi. Teraz idąc tym tokiem rozumowania powinnam gardzić sobą, ale tak się nie da, dla mnie to kompletnie inna sytuacja. Kochamy się, a jego małżeństwo już prawie nie istnieje. 


Mój mąż to tyran

Wczoraj znowu zrobił to, co wychodzi mu najlepiej. Upokorzył mnie. I to przy naszych dzieciach. Za każdym razem czuję się jak śmieć. A on znajdzie jakikolwiek powód, aby dać mi do zrozumienia, że jestem nikim. Zdaję sobie sprawę z mojej sytuacji, ale nie wiem co robić…


Chłopaki nie płaczą

Wszyscy uważają, że faceci to mają proste myślenie i jak jest tak to jest tak. A moim zdaniem nie aż tak bardzo różnimy się od kobiet. Też mamy swoje przemyślenia, rozterki i dylematy. Tylko nie okazujemy tego publicznie i nie ujawniamy się z naszymi problemami, bo przecież chłopaki nie płaczą. Ja jednak postanowiłem tu napisać, bo uważam, że poprzez anonimowość jaką jestem objęty, nie ujmuje mi to tak bardzo. 


Egzotyczne fatalne zauroczenie - Prawdziwe życiowe historie

Ostatnio oglądałam program telewizyjny, w którym pokazane były kobiety które sponsorują swoich młodych kochanków. Nawiązując do ich życia chciałem opowiedzieć swoją historię a zaczęła się ona bardzo niewinnie. 


Byłam prostytutką

Każdy z nas popełnia błędy i robi rzeczy, których z czasem zaczyna żałować. Czasem zdarzają się sytuacje bez wyjścia i musimy zrobić rzeczy, które na pewno pozostawią pewien ślad w naszym życiorysie. Tak też się stało w moim życiu, bo trudno by było, żeby bycie prostytutką nie wpływało na resztę mojego życia… 


Bezużyteczny alkohol

Nienawidzę alkoholu. I tu nie chodzi o walory smakowe czy coś, ale raczej o to, co on potrafi zrobić z ludźmi. Mówią, że niby wszystko jest dla ludzi, ale powiedzcie mi, czy to jest na prawdę tak bardzo potrzebne do życia? Czasami jest przyczyną nawet śmierci, ale jednak jest tak powszechnie stosowany. Opowiem wam o powodach, dlaczego jestem jego przeciwnikiem. 


Odchudzanie mojej córki

Jestem mamą szesnastoletniej Marlenki. Jest naszym oczkiem w głowie i razem z mężem staramy się ją wychować jak najlepiej. Niestety jest w takim okresie wiekowym, że aktualnie mamy na nią chyba najmniejszy wpływ. I tak więc potrafi przyprawić nas o zawrót głowy. A raczej zawał…


Coś jest ze mną nie tak

Nazywam się Paweł i jestem dorosłym, ale jeszcze nie ustatkowanym facetem. Pewnie rzadko się zdarza, że facet zamieszcza tu swoją historię, ale ja chyba potrzebuję kobiecego zdania w tej sprawie, którą zaraz wam przytoczę. Ja już sam nie wiem, czy jestem jeszcze facetem czy zwykłą świnią… Sytuacja wygląda następująco.


Ucieczka ze slumsów

Pierwszą loterią z jaką się spotykamy w naszym życiu, to rodzina, w której się rodzimy. I tu bywa bardzo różniście. Jedni wygrywają los na loterii i ich życie to jedna wielka bajka. Inni rodzą się w takiej rodzinie jak ja i muszą walczyć o przetrwanie i mierzyć się z szyderstwami ze strony tych w czepku urodzonych. Ale ja jestem żywym dowodem na to, że można osiągnąć coś nawet jeśli wywodzi się z tych gorszych. 


Sponsoring

Czasem zdarza nam się zboczyć z naszej ścieżki życiowej. Z różnych powodów nie trzymamy się naszych planów. Planów, które snuliśmy od dzieciństwa. Ja gdy byłam małą dziewczynką marzyłam, by wyjść za mąż i mieć dwójkę dzieci. Los jednak chciał, że marzenia małej dziewczynki się nie spełniały. W wieku trzydziestu lat nie miałam nawet chłopaka. Czułam się brzydka i niechciana. Zaczęłam szukać miłości w internecie.