Historie Życiowe

Niebezpieczne kobiety

O tym jak niebezpieczne mogą być kobiety przekonałam się na własnej skórze. Dosłownie na własnej skórze. Czasy tej historii sięgają moich młodzieńczych lat, kiedy jako młoda licealista przeżyłam piekło w swoim życiu. Ale zacznę od początku.


Zgwałcił mnie

Zgwałcił mnie.....To chodzi za mną jak widmo. Widmo przeszłości, które często objawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Na terapii poradzono mi, abym wyrzuciła z siebie wszystko: złość, gniew, wszystkie myśli, ale mam problem z rozmową z ludźmi. Nie potrafię się otworzyć i szczerze o tym porozmawiać. Wszystkich, policję i psychologa dzielę suchymi faktami, a wszystkie odczucia, wizje i lęki pozostają głęboko w mojej głowie. Postanowiłam trochę z siebie wyrzucić tutaj, anonimowo, bo nikt nie będzie na mnie wywierał presji i powiem wszystko co chcę, a nie to co się stara ze mnie wyciągnąć.  


Życie to nie bajka

Czym jest miłość? Miłość matczyna. Często zadanie sobie to pytanie. Mam 28 lat i często zastanawiam się dlaczego moje stosunki z matką wyglądają tak a nie inaczej. Wszystko tak naprawdę ma swoją genezę, gdy jako mała dziewczynka byłam świadkiem przemocy wobec matki przez ojca. Matka znosiła to dzielnie. Bo przecież przykładana żona i katoliczka nie może odejść od męża tyrana.


Mam romans z żonatym mężczyzną

Nigdy nie mów nigdy. Ja kiedyś brzydziłam się kobietami, które spotykały się z żonatymi mężczyznami, gardziłam nimi. Teraz idąc tym tokiem rozumowania powinnam gardzić sobą, ale tak się nie da, dla mnie to kompletnie inna sytuacja. Kochamy się, a jego małżeństwo już prawie nie istnieje. 


Mój mąż to tyran

Wczoraj znowu zrobił to, co wychodzi mu najlepiej. Upokorzył mnie. I to przy naszych dzieciach. Za każdym razem czuję się jak śmieć. A on znajdzie jakikolwiek powód, aby dać mi do zrozumienia, że jestem nikim. Zdaję sobie sprawę z mojej sytuacji, ale nie wiem co robić…


Chłopaki nie płaczą

Wszyscy uważają, że faceci to mają proste myślenie i jak jest tak to jest tak. A moim zdaniem nie aż tak bardzo różnimy się od kobiet. Też mamy swoje przemyślenia, rozterki i dylematy. Tylko nie okazujemy tego publicznie i nie ujawniamy się z naszymi problemami, bo przecież chłopaki nie płaczą. Ja jednak postanowiłem tu napisać, bo uważam, że poprzez anonimowość jaką jestem objęty, nie ujmuje mi to tak bardzo. 


Egzotyczne fatalne zauroczenie - Prawdziwe życiowe historie

Ostatnio oglądałam program telewizyjny, w którym pokazane były kobiety które sponsorują swoich młodych kochanków. Nawiązując do ich życia chciałam opowiedzieć swoją historię a zaczęła się ona bardzo niewinnie. 


Byłam prostytutką

Każdy z nas popełnia błędy i robi rzeczy, których z czasem zaczyna żałować. Czasem zdarzają się sytuacje bez wyjścia i musimy zrobić rzeczy, które na pewno pozostawią pewien ślad w naszym życiorysie. Tak też się stało w moim życiu, bo trudno by było, żeby bycie prostytutką nie wpływało na resztę mojego życia… 


Bezużyteczny alkohol

Nienawidzę alkoholu. I tu nie chodzi o walory smakowe czy coś, ale raczej o to, co on potrafi zrobić z ludźmi. Mówią, że niby wszystko jest dla ludzi, ale powiedzcie mi, czy to jest na prawdę tak bardzo potrzebne do życia? Czasami jest przyczyną nawet śmierci, ale jednak jest tak powszechnie stosowany. Opowiem wam o powodach, dlaczego jestem jego przeciwnikiem. 


Odchudzanie mojej córki

Jestem mamą szesnastoletniej Marlenki. Jest naszym oczkiem w głowie i razem z mężem staramy się ją wychować jak najlepiej. Niestety jest w takim okresie wiekowym, że aktualnie mamy na nią chyba najmniejszy wpływ. I tak więc potrafi przyprawić nas o zawrót głowy. A raczej zawał…