Kobiecy Punkt Widzenia

odchudzanie

Większość osób wie, że aby osiągnąć piękną figurę potrzebna jest nie tylko zdrowa i zrównoważona dieta, ale również regularna aktywność fizyczna. Jednak, gdy chcemy osiągnąć szybsze rezultaty często sięgamy po tabletki na odchudzanie z myślą, że to właśnie one pomogą nam pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Należy zatem zadać sobie pytanie czy tabletki odchudzające, tak ochoczo reklamowe w prasie czy telewizji rzeczywiście wspomagają odchudzanie?


płaski brzuch

Ćwiczenia na płaski brzuch i boczki to idealny sposób na pozbycie się nieestetycznych wałeczków oraz obwisłej skóry. Niestety, aby móc pochwalić się pięknym i umięśnionym brzuchem, nie wystarczy tylko zbilansowana i zdrowa dieta. Ważne są również odpowiednie i angażujące mięśnie brzucha ćwiczenia.


Czy szpilki szkodzą

Haluksy czyli paluchy koślawe najczęściej są dolegliwością dotyczącą kobiet. Przeważnie są konsekwencją noszenia wąskich butów, w których palce stóp są ściśnięte oraz butów na wysokich obcasach, gdzie cały ciężar ciała spoczywa głównie na śródstopiu. Tak więc zgrabne i wysokie szpileczki nie wpływają dobrze i odprężąjąco na nasze stopy.


Żeby lakier długo się utrzymywał

Dzięki sprytnym sztuczką podczas malowania paznokci oraz stosowaniu odpowiednich preparatów zapobiegniesz szybkiemu odpryskiwaniu lakieru. Na gładkich płytkach paznokciowych lakier utrzyma się zdecydowanie dłużej i będzie wyglądać perfekcyjnie.


Właściwości i zastosowanie siemienia lnianego

Siemię lniane, czyli nasiona lnu, są jednym z najpopularniejszych środków medycyny naturalnej. Ma zastosowanie lecznicze i kosmetyczne. Zawiera tłuszcze, błonnik, witaminę B1, witaminę B6, witaminę E, białko oraz magnez, wapń, żelazo i cynk. Nasiona lnu bogate są także w flawonoidy, fitoestrogeny i fitosteryny.