Żeby lakier długo się utrzymywał

Żeby lakier długo się utrzymywał

Dzięki sprytnym sztuczką podczas malowania paznokci oraz stosowaniu odpowiednich preparatów zapobiegniesz szybkiemu odpryskiwaniu lakieru. Na gładkich płytkach paznokciowych lakier utrzyma się zdecydowanie dłużej i będzie wyglądać perfekcyjnie.

Starannie osusz paznokcie

Zaraz po wymoczeniu i u usunięciu skórek dokładnie wytrzyj dłonie ręcznikiem i odczekaj chwile z nakładaniem lakieru. Na rozmiękczonych płytkach lakier się nie utrzyma. Nie mocz paznokci w wodzie przez godzinę czy dwie po zrobieniu manicure. 

Poleruj płytki paznokci

Masuj przez chwilę paznokcie specjalną kostką z polerkami. Używaj stron polerki według kolejności ich oznakowania. Wygładzisz powierzchnię a lakier będzie się lepiej do nich przylegał.

Używaj utwardzacza lakieru

Na kruche płytki nałóż podkład lub utwardzacz do paznokci i lakieru, który wzmocni i wygładzi płytki paznokciowe oraz zapobiegnie odpryskiwaniu lakieru. Następnie pomaluj je kolorowym lakierem. 

Kupuj i używaj tylko super trwałych lakierów

Maluj paznokcie lakierem o przedłużonej trwałości, który zawiera  żywce i elastyczne polimery, dzięki czemu nie ściera się przez 7-10 dni.