Smutne Historie

Mam wyrzuty sumienia po zdradzie

Mam wyrzuty sumienia po zdradzie…. czuję wielki ciężar emocjonalny. Nie potrafię się z tym pogodzić. Wiem, że zraniłem moją żonę. Ona o niczym nie wie przez co poczucie winy zżera mnie od środka. Jak mam żyć ze świadomością, że bliska memu sercu osoba została tak przeze mnie zraniona….


Jak zapomnieć o byłym mężu

Zwracam się z prośbą o zachowanie pełnej anonimowości. Piszę tu do was, bo już nie wiem co mam robić. Potrzebuję porady. Albo dobrego przywołania do porządku. Moim problemem jest mój były mąż. Choć raczej powinnam powiedzieć, że moja dobra pamięć, bo po prostu nie umiem o nim zapomnieć. Choć nie wiem, czy to jest wina głowy czy serca…


Jestem aż tak dziwna

Dokucza mi samotność. Prawdą jest, że człowiek jest zwierzęciem stadnym, nawet jeśli sam sobie wmawia, że nikogo nie potrzebuje. Zawsze musimy mieć kogoś blisko, aby czuć wsparcie, może miłość… Na dłuższą metę nie da się żyć samemu, a u mnie się właśnie tak zapowiada. 


Zaufanie to krucha rzecz

Czy jest coś gorszego w życiu człowieka niż zdrada bliskiej osoby? Hmm, może zdrada dwóch bliskich osób? Sądzę, że nie ma niczego gorszego od tego, a mogę się na ten temat wypowiedzieć, bo właśnie znalazłam się w takiej sytuacji. Opowiem wam, jak można stracić wiarę w ludzi. 


Wypalony związek - Smutne prawdziwe historie

Ostatnio w moim związku wszystko jest nie tak… Zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy w ogóle ten związek ma sens oraz czy ja się nadaję do związku. Nie wiem czy takie rozkminy w wieku dwudziestu lat są normalne. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc postanowiłam szukać rady tutaj. Pomóżcie… 


Czy ja jeszcze potrafię kochać...? - Smutne historie miłosne

Wiadomo, że życie nie jest łatwe i nigdy takie nie było. Zdarzają się sytuacje, które zapamiętujemy na całe życie, a nawet takie, które zmieniają nam resztę naszego życia. I to w różnych sferach, ale chyba głównie w tym aspekcie psychicznym. Ja właśnie mam wrażenie, że ze mną pod tym względem nie do końca wszystko jest w porządku… 


Siła destrukcyjna zazdrości

Wszystko ma swoje dobre i złe strony, a w większości przypadków wszystko zależy od dawkowania. W tej historii skupię się na zazdrości. Każdy wie, że odrobina zazdrości ze strony ukochanej osoby może być miła, bo świadczy o strachu tej osoby przed utratą nas. Niestety zdarza się, że ktoś przedawkuje z tą zazdrością i wtedy trzeba zdecydowanie powiedzieć: nie.  


Najgorszy dzień w życiu

Dla wielu ich ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu. Ta historia będzie o tym, jaki ten dzień był dla mnie. I po części o tym, jaka byłam ślepa i głupia. Teraz wiem, jaki to bezsens, ale do rzeczy. 


Gwałt...? - Prawdziwe smutne historie

Mam dwadzieścia dwa lata i chyba zostałam zgwałcona. Tak, brzmi to śmiesznie i niedorzecznie, bo skąd tam ta wątpliwość, ale ta sytuacja nie jest taka jasna. To znaczy może dla mnie jest, ale nie wiem czy dla policji byłoby to takie jasne… A moja historia rysuje się następująco.


Złudna miłość - Prawdziwe smutne historie

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Ja zawsze to wyśmiewałam, aż do momentu, gdy spotkałam go. Wiedziałam już wszystko. Z tego na pewno nie było ucieczki. Oboje o tym wiedzieliśmy.