Smutne Historie

Wypalony związek - Smutne prawdziwe historie

Ostatnio w moim związku wszystko jest nie tak… Zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy w ogóle ten związek ma sens oraz czy ja się nadaję do związku. Nie wiem czy takie rozkminy w wieku dwudziestu lat są normalne. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc postanowiłam szukać rady tutaj. Pomóżcie… 


Czy ja jeszcze potrafię kochać...? - Smutne historie miłosne

Wiadomo, że życie nie jest łatwe i nigdy takie nie było. Zdarzają się sytuacje, które zapamiętujemy na całe życie, a nawet takie, które zmieniają nam resztę naszego życia. I to w różnych sferach, ale chyba głównie w tym aspekcie psychicznym. Ja właśnie mam wrażenie, że ze mną pod tym względem nie do końca wszystko jest w porządku… 


Siła destrukcyjna zazdrości

Wszystko ma swoje dobre i złe strony, a w większości przypadków wszystko zależy od dawkowania. W tej historii skupię się na zazdrości. Każdy wie, że odrobina zazdrości ze strony ukochanej osoby może być miła, bo świadczy o strachu tej osoby przed utratą nas. Niestety zdarza się, że ktoś przedawkuje z tą zazdrością i wtedy trzeba zdecydowanie powiedzieć: nie.  


Najgorszy dzień w życiu

Dla wielu ich ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu. Ta historia będzie o tym, jaki ten dzień był dla mnie. I po części o tym, jaka byłam ślepa i głupia. Teraz wiem, jaki to bezsens, ale do rzeczy. 


Gwałt...? - Prawdziwe smutne historie

Mam dwadzieścia dwa lata i chyba zostałam zgwałcona. Tak, brzmi to śmiesznie i niedorzecznie, bo skąd tam ta wątpliwość, ale ta sytuacja nie jest taka jasna. To znaczy może dla mnie jest, ale nie wiem czy dla policji byłoby to takie jasne… A moja historia rysuje się następująco.